Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

"**ITC - Innowacyjne Rozwiązania, Kreatywna Chemia Od 2015 Roku**

Od momentu naszego założenia w 2015 roku, ITC (Instytut Technologii Chemicznej) zobowiązał się nie tylko do dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań chemicznych, ale także do ochrony środowiska. Nasza misja obejmuje odpowiedzialne podejście do działań biznesowych, co widać w wielu aspektach naszej działalności.

**Zrównoważony Rozwój:**
W ITC, zainwestowaliśmy w zrównoważony rozwój jako fundament naszej filozofii. Dbamy nie tylko o innowacyjność, ale także o naszą planetę, starając się minimalizować wpływ naszej działalności na środowisko.

**Przesyłki Przyjazne dla Środowiska:**
Zaangażowani w ochronę środowiska, wszystkie nasze przesyłki są pakowane w kartony z recyklingu, eliminując nadmierną ilość odpadów plastikowych. Zamiast tradycyjnej folii bąbelkowej, korzystamy z wypełnienia tekturowego z recyklingu, co pozwala nam zachować nasze zobowiązanie do ekologii.

**Dążenie do Minimalizacji Odpadów:**
Przykładamy dużą wagę do minimalizacji odpadów w naszym łańcuchu dostaw. Szukamy ciągle nowych sposobów na redukcję zużycia i wykorzystujemy surowce wtórne tam, gdzie to możliwe, aby zmniejszyć nasz ślad ekologiczny.

**Zaufanie i Jakość Z Odpowiedzialnością:**
Nasze podejście do środowiska to część naszego szerszego zobowiązania do etycznego prowadzenia biznesu. W ITC kładziemy nacisk na zaufanie, jakość i odpowiedzialność, tworząc równowagę między dostarczaniem wysokiej jakości produktów, a jednoczesnym szacunkiem dla naszej planety.

W ITC nie tylko dostarczamy innowacyjne rozwiązania chemiczne, ale także podejmujemy zobowiązanie do ochrony środowiska dla przyszłych pokoleń. Dołącz do naszej misji dla czystszej, bardziej zrównoważonej przyszłości."

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl